Вчителі школи-інтернату "Джерело" Сапальова Наталія Григорівна, вчитель-філолог, керівник по роботі з обдарованими та здібними учнями закладу, Іванова Інна Леонідівна, вчитель математики та Жовтяк Гульнара Кашифівна, вчитель географії взяли участь ІX Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології навчання обдарованої молоді», яка проходила 6-7 грудня 2017 року в Одеському національному університеті ім.І.І.Мечникова.
Діяльність даної конференції була спрямована на пошук та виявлення ефективних підходів та технологічних рішень застосування інноваційних технологій навчання обдарованої молоді, зокрема STEM-навчання, в аспекті розвитку здібностей учнів різного віку; пошук інноваційних моделей та технологій психолого-педагогічної підтримки розвитку обдарованої молоді та проблеми інтелектуального саморозвитку особистості дитини.
До роботи у конференції долучились педагоги, науковці, викладачі ВНЗ, методисти, фахівці в галузі інформаційних технологій та прикладних дисциплін, фахівці навчальних центрів та бізнес-структур, управлінці та керівники навчальних закладів, аспіранти й докторанти.
Особливу зацікавленість викликали такі доповіді, як «Інноваційні дидактичні техніки в роботі з обдарованою молоддю» доктора педагогічних наук, професора, завідуючої кафедри педагогіки ОНУ ім.І.І.Мечникова Цокур О.С., «Концепція знаннєво-орієнтованої освіти і цифрове суспільство» Іллі Левіна, професора з Ізраїлю, який працював в ONLINE-режимі, "STEM-освіта - трансдисциплінарний підіхід навчання" методиста Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Михайлюк А.А., "Психотерапевтична підтримка учасників освітнього середовища в прорцесі впровадження інноваційних технологій! наукового співробітника Національного центру "МАН України" Єнотаєвої Л.Є.
Нас, вчителів-делегатів закладу, зацікавило питання інтеграції навчальних STEM-предметів, адже STEM-освіта - це ідеальна модель, яку важливо брати до уваги у навчальному процесі: від проектування конкретного заняття предмета до взаємодії з викладачами інших дисциплін.
У другий день заходу учасники відвідали Рішельєвський ліцей, діяльність якого презентував директор комунального закладу, кандитат фізико-математичних наук, доцент Колебошин В.Я. Найбільший інтерес в учасників конференції викликала сучасна студія звукозапису, де вчителі записують онлайн-уроки.
По закінченню конференції вчителі нашої школи отримали сертифікати учасників міжнародної конференції.
Участь у роботі міжнародної конференції відкрила перед нами нові перспективи в роботі, надала можливість поспілкуватися з однодумцями.
Автор: Сапальова Н.Г.
(Рекомендовано для блогів МО)
Немає коментарів:
Дописати коментар